قوانین تبلیغات اروم دیدو

اروم دیدو قوانین و مقررات

به نام خدا

وب سایت اروم دیدو ….

به عنوان یک تیم تبلیغاتی در جهت درج آگهی و ارائه بنرهای تبلیغاتی فعالیت مینماید و شرایطی برای مردم عزیز ایران فراهم نموده تا بتوانند طبق قوانین عمومی و عرفی کشور جمهوری اسلامی ایران کسب و کار و فعالیت های خود را در میان مردم و بازار جهانی معرفی نمایند. لذا در صورتی که شما تمایل دارید از خدمات وب سایت اروم دیدو استفاده نمایید لازم است قبل از هر چیز تعهدات و قوانین سایت را مطالعه فرمایید:

::قوانین ثبت نام….

لطفا در حین ثبت نام در قسمت نام کاربری از کلمه “admin” استفاده نکنید چون برخلاف سیستم امنیتی وبسایت اروم دیدو میباشد، و نام کاربری را با حروف انگلیسی وارد نمایید .

::مقررات کلی….

1- در وبسایت اروم دیدو کلیه قوانین براساس قوانین جمهوری اسلامی ایران در رابطه با قوانین تجارت الکترونیک، قوانین حمایت از مصرف کنندگان اجرا شده و کاربران نیز موظف به رعایت این قوانین هستند.

2- در صورتی که ما در وبسایت خودمون برخی از شروط توافقنامه را تغییر و یا اصلاح نمایم موظف خواهیم بود که این تغییرات را از طریق صفحه قوانین سایت اعلام نمایم.

3- لازم به ذکر است که وبسایت اروم دیدو در مورد آگهی های تبلیغاتی هیچ گونه تعهدی در مورد محتوای تبلیغات، قابل اعتماد بودن و مناسب بودن آن ها ندارد.

4- با توجه به این که تیم ما به منظور پاسخگویی به سوالات کاربران و ارائه خدمات برای آن ها لازم است برخی اطلاعات شخصی آن ها را در اختیار داشته باشد لذا متعهد می شود که این اطلاعات را به صورت محرمانه در نزد خود نگه دارد؛ همچنین اطلاعات مربوط به آگهی دهنده نیز در نزد وبسایت اروم دیدو محرمانه باقی می ماند.

::سایر مقررات….

1- آگهی دهنده موظف هست در زمان ثبت نام اطلاعات خود را کامل و دقیق وارد نموده و امکان تصحیح برای آن ها مهیا خواهد بود.

2- کاربران باید بدانند که در صورت بروز مشکل اینترنتی و در قبال ویروسی بودن داده ها وبسایت اروم دیدو مسئولیتی بر عهده ندارد.

3- با توجه به این که هیچ سیستمی را نمی توان یافت که از نظر امنیتی کامل باشد لذا وبسایت اروم دیدو در کنار این که تمام تلاش خود را برای حفظ امنیت داده ها انجام می دهد اما تعهدی در مورد نقص امنیت تکنولوژی نخواهد داشت.

::تعهدات آگهی دهنده….

__ زمانی که شما به عنوان آگهی دهنده قصد دارید از خدمات وبسایت اروم دیدو استفاده کنید باید به تعهدات زیر پایبند باشید:

1- آگهی های شما نباید به گونه ای باشد که منجر به فریب دادن مخاطب گردد.

2- شما باید تبلیغات سالم داشته باشید به این معنا که آگهی دهنده در مقابل آگهی خود مسئول و متعهد می باشد و انتشار هر گونه آگهی كه موجب خسارت معنـوی و یا مـادی برای شخص یا اشخاصی گردد ، پیگرد قانونی آن مستقیما متوجه سفارش دهنده آگهی خواهد بود .

3- در آگهی یک کالا و یا خدمات خاص نباید تلویحا و تصریحا کالا و یا خدمات مشابه دیگر نفی شود.

4- آگهی دهنده موظف است که در آگهی تبلیغاتی خود هویت شخصی و یا هویت شرکت خود را به صراحت معرفی نماید.

5- در صورتی که هدف تبلیغات شما، تبلیغ سایت است لازم به ذکر است که سایت شما نباید در گروه های سایت Spam  باشد.

6- ثبت نام و درج آگهی و یا پرداخت وجه توسط آگهی دهنده به منزله قبول و تایید تمامی قوانین و شرایط وبسایت اروم دیدو است .

7- وجوه واریز شده به حساب وبسایت اروم دیدو جهت بهره مندی از خدمات سایت می باشد و تحت هیچ شرایطی عودت داده نخواهد شد.

8- آگهی دهنده باید فعالیت تبلیغاتی خود را براساس قوانین اروم دیدو تنظیم نماید زیرا وبسایت اروم دیدو مجاز است كه در هر زمان نسبت به تغییر و یا اصلاح قوانین و شرایط خود اقدام نماید .

::در موارد زیر آگهی ها مجاز نبوده و مورد تایید قرار نمی گیرند….

1- ثبت هرگونه آگهی های سیاسی، جناحی و غیره از این موارد در این سایت خلاف قوانین می باشد.

2- ثبت هرگونه آگهی از جمله عبور از فیلترینگ مخابرات و یا آگهی مرتبط با دستگاه فلزیاب و ماهواه و کرک و یا آگهی مرتبط با فروش سیگار و مواد مخدر خلاف قوانین وبسایت اروم دیدو می باشد.

::عنوان و متن آگهی….

1- متن و عنوان آگهی تبلیغاتی باید به گونه ای باشد که مخاطب به خوبی متوجه اطلاعات مربوط به خدمات و کالای تبلیغ شونده گردند.

2- در متن آگهی نباید بدگویی و یا متهم کردن دیگران و کلمات کلیدی وارد گردد و کلمات کلیدی در حین ثبت آگهی در قسمت خود دریافت میشود.

3- کپی برداری از متن آگهی دیگران مجاز نمیباشد.

4- در آگهی های مربوط به فروش سیمکارت، شماره سیمکارت باید در عنوان درج شود.

5- از درج آی دی و لینک اینستاگرام یا تلگرام یا سایر شبکه های اجتماعی در شرح آگهی اجتناب کنید؛ و همچنین درج هرگونه شماره حساب بانکی، درخواست پیش پرداخت جهت معامله از راه دور و یا درخواست کمک نقدی در شرح آگهی غیرمجاز می باشد.

::تصاویر آگهی….

1- استفاده ابزاری از بانوان در آگهی، درج عکس صورت زن با پوشش نامناسب مجاز نیست.

2- درج هرگونه لینک و آی دی شبکه های اجتماعی در تصاویر آگهی مجاز نمی باشد.

3- عکس آگهی محصولات نباید دارای نوشته با فونت درشت یا رنگی باشد که تصویر آگهی را غیرقابل مشاهده کند.

::نحوه و زمان تایید آگهی ها چگونه است ؟

___ تعهد ما به شما تائید آگهی ها در کمتر از یک روز کاری می باشد.لیکن در ساعات اداری سعی ما بر این است تا این مهم در حداقل زمان ممکن (کمتر از یک ساعت) به انجام برسد. اگر آگهی شما بعد از ۴۸ ساعت مورد تائید واقع نشد بعد از اطمینان از تطابق محتوای آگهی با قوانین وبسایت اروم دیدو با پشتیبانی سایت در تماس باشید.

با تشکر مدیریت وبسایت اروم دیدو

در تمامی ساعات اداری می‌توانید با ما در ارتباط باشید

سایت نیازمندی ها | تبلیغات اروم دیدو | درج آگهی رایگان